Program

back program Program

Brosis Bang 14.7.2018 + afterparty Dj Marco

Datum 14. 07. 2018
vstup: 50,-

 Jedna velká premiéra se chystá v hudebním klubu Planet: Svůj první koncert tam plánuje na sobotu 14. července rappeři BrosisBang!

Bross Bang se skládá ze dvou členů - Radomír Beil alias SOKERES (CZ) a Matuš Haviar alias MvP (SK). "Dali jsme se dohromady v roce 2017, byť jsme se scházeli už před šesti lety," připomněli rappeři a dále zavzpomínali: "To se psal rok 2012 a tenkrát nás seznámil Patrik Bendl. Věděl, že máme rádi Hip Hop a chtěli chybom se věnovat RAPPu. V té době jsme se scházeli v bytě u mě v Malíně a popíjeli, hulili trávu a dělali tkz. freestyle."

A právě tehdy vznikly první pokusy rappu. "Pouštěli jsme instrumentální beaty a do toho rappovali, co nás napadlo," popisovali první krůčky Sokeres a MvP. "Až po pěti letech jsme se potkali znovu ve fabrice Foxconn a první věta, kterou jsem řekl na našem setkání: ´Zdarec bro, hele musíme udělat skupinu.´ No a už to bylo. Je nám oběma 29 let a vystupujeme pod názvem a budoucím labelem BrosisBang!" uvedli.

První oficiální koncert BrosisBang naplánovali na sobotu 14. července 2018. "Budeme rappovat všechny naše tracky, které můžeš najít na youtube," naznačili a dodali: "Dále jsme jako hosta pozvali zpěvačku Veroniku Pichovou, která je na jednom našem novém tracku a bude tam velkej progres co se týče rappové hudby," slíbili.


 

Brosis Bang 14.7.2018 + afterparty Dj Marco
czechmania logo design69 logo wink logo muzikus logo rengl

Copyright © 2009 - 2019 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss