Fotogalerie

09. 03.

Brunet party night

Autor: Lucie Špačková
BRUNET KRÁSKY co dorazí májí vstup zdarma a navíc každá může vyhrát kosmetický balíček. Koupíš panáka na baru a dostaneš samolepku a tu nalepíš na svou krásku..

02. 03.

Neon Lightstick night

Autor: Štěpán Vrána
Sobotní neon párty rozzáří klub tisíci svítícími náramky, neonové barvy budou IN, doraž v záživích barvách. Taneční hudba současnosti a bomby mixuje DJ Marek.

01. 03.

UDG + Smola a Hrušky

Autor: Lucie Špačková
V pátek 1.března dorazí oblíbená kapela našeho regionu představit novou desku, určitě padnou hitovky jako Kurtizána a Hvězdař.

23. 02.

Ibiza Evolution, Laser extasy edition

Autor: Lucie Špačková
► Nejlepší clubová muzika z největších klubů párty ostrova IBIZA ► Extreme Power Club Laser Show / RGB, Green, Blue… ► Akční ceny drinků ► Za libovolných 5 panáků, nebo alko. míchaných drinků dostaneš originální aktuální taneční CD ► Zdarma rozdáváme našlapaný aktuální výběry za víc než 20.000,-Kč ► Special stage effects

16. 02.

Valentýnská noc

Autor: Lucie Špačková
Věčer zamilovaných oslav ve vyšperkovaném klubu, romantické písně co tě rozhejbou v bocích a připraví na vášnivou noc. Večerem tě provede dvojice DJ´s Ondra a Mára ( soutěže a losovačka) Oblíbené originální vyznání lásky do éteru, bude odměňěno :)

15. 02.

UNIVERSE special techno edition se SPACE DJZ

Autor: Lucie Špačková
SPACE DJZ (UK), Dj Džejár & Roger Venzent, Steen & Keeper alias Makarov, Pavel Faktor, B.one.K

K velké radosti, nejen kutnohorským party-people, oznamujeme, že 15.02.2013 zažije Kutná Hora comeback velké taneční akce. Music klub Planet bude totiž hostit světoznámou dvojici Space djz, která vystoupí na párty UNIVERSE. A bude se slavit také 1.výročí této noci.
Dvojice SPACE djz v letech dávno minulých vyprodala kutnohorský kulturák Lorec na legendární Christmas party, což mnozí jistě pamatují jako tu největ...ší párty, co Kutná Hora zažila.
Ani tentokrát to nebude žádný mini mejdan, ale pěkně nadupaná párty! Máte se na co těšit!

Jako další učinkující této jedinečné akce se představí starý známý dj a promotér festivalu Svojšice a Christmas party - DJ Džejár.

09. 02.

SJEĎ TO! KOULENZÍ PÁRTY

Autor: Lucie Špačková
Speciální párty během které můžeš vyhrát PERMICE na sjezdovky a speciální snowboardové prkno a vybavení na sjezdovky. Skvělá mixovaná muzika v podání DJe Štěpo (Kiss Delta/KissMixx/Peprmint) a residentní doprovod Mára. Jedinečná hledačská dovednost ti pomůže v soutěžích :)

02. 02.

Captain Morgan night

Autor: Lucie Špačková
Sobotní mejdan s Capitánem, vylemtej si pirátské šátky a pirátskej klobouk.
czechmania logo design69 logo wink logo muzikus logo rengl

Copyright © 2009 - 2022 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss