Fotogalerie

02. 11.

Halloween party night

Autor: Lucie Špačková

VELKOLEPÁ strašidelná párty, plná duchů, drinků, mrtvol a taneční muziky.. Klub se změní ve strašidelné doupě, slabší povahy at nechoděj..

27. 10.

Captain Morgan night

Autor: Lucie Špačková

Nedělní Pirátská párty, vylemtej si dárky od Morgana na baru ! zalistováno Morgan black

26. 10.

Jameson promo extasy night

Autor: Lucie Špačková

Jameson promo team dorazí ve 23h do klubu, čekej soutěže o ceny a panáky, které vám do krku ze soudku budou lejt krásné hostesky :) JAMESON irish whiskey po dobu promo akce 40,-

25. 10.

Johny Machette, Adam Misik, Voxel

Autor: Michal Hubrt

Společné turné tří mladých nastupujících hvězd! Doraž na páteční speciální LIVE SHOW , kde vystoupí trio mladých umělců.

19. 10.

Mr. a Mrs. Planet on-line

Autor: Lucie Špačková

Doraž na sobotní mejdan kde budeme hledat Pána a Paní Planet ! Vyhrát může káždý, jak kategorie ženy tak i muži a nebo hotové páry. Umístíme Vaše fotky na soc.síť FACEBOOK jednotlivě, kdo má nejvíce LIKŮ vyhrává.

12. 10.

Make some noise vol. 2

Autor: Lucie Špačková

Sobotní taneční mejdan dorazí o5 oživit resident pražského klubu DUPLEX - Andy Road, slyšet je i live na seejey radiu, těšit se můžete na všechny taneční scény a především na clubovku. Pod ruce mu bude koukat nestárnoucí pan domácí DJ Marco.

05. 10.

Kiss Radioactive párty

Autor: Lucie Špačková

Nejpopulárnější rádiová noc v našem klubu se vrací! Rádio Kiss Delta a DJ Štěpo zase v pekelný formě! Těš se na jedny z nejenergičtějších DJ setů, který jsi kdy živě slyšel. V setech zazní vůbec to nejlepší, co znělo během letošní letní sezóny nejen na Ibize, ale i ve všech předních světových klubech a akcích po celém světě! K tomu dáme vybraný druh alkoholu do akce.

29. 09.

Cinema party

Autor: Lucie Špačková
czechmania logo design69 logo wink logo muzikus logo rengl

Copyright © 2009 - 2019 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss