Program

back program Program

LADIES RULES vol.6

Datum 28. 10. 2011
vstup: 99,-

DJs:
Kan Jacca (BasSistaz)
Beaty (polygamix.cz)
Theya (BassBros)
Lüquid (S'uhod sound)
Snookey (Rambajs, BasSistaz)

MCs:
Katrin (BassBros)
Paparasty (BassBros)
Spiffo (undergroundcity.cz)


28.října 2010 - PLANET MUSIC CLUB

Zdravím všechny věrné příznivce a fanoušky pravidelné party LADIES RULES :)

Připravili jsme pro Vás na konec října (28.10. - svátek) další, v pořádí již šestou Ladiesku, která s sebou přinese dohromady 5 djek a 4 mc´s. To na LR ještě nebylo, takže doufám, že si jí nikdo z jejích pravidelných i nepravidelných fandů nenechá opět ujít. Protože ani takovej nášup vystupujících není vším, co vás tady bude čekat. A na co všechno se vůbec můžete těšit?

Začneme nejspíš tím, kdo nás navštíví, takže...

DJ:
Kan Jacca (BasSistaz)
Beaty (polygamix.cz)
Theya (BassBros)
Lüquid (S'uhod sound)
Snookey (Rambajs, BasSistaz)

MC:
Katrin (BassBros)
Paparasty (BassBros)
Spiffo (undergroundcity.cz)

+ special guest Mc Lobotomia

...potom bysme se vás chtěli zeptat, koho z místních dj´s byste rádi viděli na druhé stage: Rambajs dj´s aka Kratax, Umpa-lump, Frit.oil, Jammin Lambsbread, Speedy, Hellraiser a dále místní dj´s Deal, Hot-x, Kwizaczech, PinkKilla, Escape, Frenemy, Komatox, Sundance, Andrew, Cziko, Sailor, Kyslah, Supraphon, AKA.IO ..... pokud vás ještě někdo napadne, tak mi to napište :)

Tak, zdá se, že to je všechno, co pro vás máme, ale není tomu tak...novinkou této LR bude možnost koupit si speciální LR triko s motivem co vidíte na plakátu za speciální zaváděcí cenu.

Všechno? Ještě bysme možná doplnili, že během celého večera tam bude možnost koupit si K1X bar, energy drink, který jsme si už minule odzkoušeli, že opravdu funguje :)

Takže, co dodat na závěr?
Doufáme, že máte radost z toho, co pro vás připravujeme a dokážete nám, že děláme Ladiesku právě pro vás a budeme moci i nadále pokračovat. Všichni jste srdečně zváni, pozvěte i své přátele i nepřátele... už teď se těšíme, ta pauza byla opravdu dlouhá, nemyslíte? :)

Vaše Snookey

LADIES RULES vol.6
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss