Program

back program Program

THE RUFFBOYZ | disco, rnb, house, cz/sk + resident

Datum 24. 09. 2011
vstup: 80,-

Součástí párty jsou i balíčky (dárky pro návštěvníky párty) v podobě oficiálních CD, které The Ruffboyz v roce 2011 vydali ve spolupráci s vydavatelstvím Universal Music Jedná se o 2CD CLUB DANCE 2011,  TOP OF THE CLUBS vol.1 a prestižní kompilaci SENSATION – CELEBRATE LIFE (CZECH 2011).

THE RUFFBOYZ ve složení Mr.Vee, Franta DJ Babka a Lukáš Malý vydávají ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Universal Music mixovanou kompilaci CLUB DANCE 2011. Stejně tak namíchali THE RUFFBOYZ kompilaci pro největší taneční label v německu Kontor Records s názvem TOP OF THE CLUBS vol.1 a v neposlední řadě, vydali se spolupráci s Universal Music a společností IDT exklusivní mixovanou kompilaci, která se vztahuje k nejprestižnější „bílé“ taneční párty na světě s názvem SENSATION – CELEBRATE LIFE (CZECH 2011).

THE RUFFBOYZ vydávají také nový autorský singl a několik oficiálních remixů, které bodují v oficiální taneční hitparádě Czech Dance Charts a rádiových tanečních chartech, např. Kiss Paráda (Rádio Kiss Jižní Čechy, Kiss Delta a podobně). Zároveň tyto skladby vycházejí na nejprodávanejších tanečních kompilacích v České a Sloveské republice. (Taneční Liga / Tekno / Best of Dance a mnoha dalších...).Na autorském singlu THE RUFFBOYZ – IBIZA IS CALLING, se podílel i úspěšný zpěvák Filip Šubr.Oficiální taneční remix THE RUFFBOYZ, původně etno pecky SOPHIA CHARAÏ - PICHU PICHU nasadily do svého vysílání rádiové stanice v čechách i na slovensku.

LED diodová stěna

FLAME PROJECTORS – pódiové plamenomety

GREEN LASER 1000mW

Konfety

Bonga, special sound effects

AKČNÍ DRINKY


THE RUFFBOYZ | disco,rnb,house,cz/sk + resident
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss