Program

back program Program

GO TUBE TOUR & FILIP ŠUBR live + DJ Marek Disco dance, CZ/SK

Datum 15. 01. 2011
vstup: 80,-

 Světový trhák, a nový trendy GO nápoj v tubě vyráží dobýt kluby v České republice. Jedinečná párty, kterou svým moderováním a zpěvem provází showman z Mladá Boleslavi  FILIP ŠUBR. Tento talentovaný  zpěvák  právě v těchto dnech boduje v oficiální české hitparádě Czech Dance Charts s megahitem „Radši si to píšu“. Spolu s dvěma sexy GO  TUBE hosteskami a s Djem domácího tanečního projektu THE RUFFBOYZ (Carmina Burana * Carmen * Chupa Rico vs. Spankers * Welcome To Ibiza vs. All Capucino * Sedam Dana vs. Karma). prezentují revoluční projekt - nápoje v tubě, které mají velký potenciál změnit kulturu v pití nápojů a z velké části zastoupit běžné a okoukané lahve a plechovky. Součástí párty je volba LADY GO! a soutěž o zájezd k moři.

 

Filip Šubr – Radši si to píšu

http://www.youtube.com/watch?v=tTuKD_L2_cc

 

Přiďte ochutnat novou dimenzi v konzumaci alkoholických, míchaných a nealko nápojů. Buďte i vy u clubové  GO image revoluce! Přiďte na akci s podporou nového trendy nápoje, který má ohromný úspěch v západní Evropě - GO TUBE (konzumace míchaných alkoholických a nealko nápojů ze speciálních tub) s živým vystoupením úspěšného zpěváka a moderátora FILIPA ŠUBRA s tanečními hity „Radši si to píšu“,“ My to zvládnem“ atd..

 

Proč pít skvělé drinky z tuby? Třeba pro to, že aluminium a trendy tuba jsou novou image, zajímavě a skvěle vypadají, je to nové, unikátní a stylové. Dál třeba pro to, že se vejde do kapsy a ty máš volné ruce, nerozbije se, dá se znovu zasvřít, vydrži dlouho chlazená, je dobrým partnerem na cestu domů a hlavně s GO TUBE vždy zaujmeš!


GO TUBE TOUR & FILIP ŠUBR live + DJ Marek Disco dance, CZ/SK
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss