Program

back program Program

UDG + SMOLA A HRUŠKY //LIVE // + AFTER PARTY

Datum 01. 03. 2013
vstup: 180,-

V pátek 1.března dorazí oblíbená kapela našeho regionu představit novou desku, určitě padnou hitovky jako Kurtizána a Hvězdař.

 

Doprovod slovenská kapela Smola a Hrušky :)

http://www.youtube.com/watch?v=39UXWB_LP6Q

http://www.youtube.com/watch?v=_JKwuZP0Zuo

http://www.smolaahrusky.sk/

 

UDG

videoklip Pádové otázky - http://www.youtube.com/watch?v=sWenXITD0So

Akrobat k legálnímu stažení zde :
http://www.supraphonline.cz/album/3473-akrobat a zde :
https://itunes.apple.com/cz/album/akrobat/id569727355

Dále pak v shopu na www.udg.cz

Tisková zpráva :
Album vznikalo více než půl roku pod produkčním dohledem Armina Effenbergera, známého z projektu Cartonnage. „Na posledních třech deskách jsme spolupracovali s lidmi, po nichž jsme od začátku chtěli, aby pracovali jako producenti. Nikdo z nich se ale do producentské práce, tak jak jsme si ji my představovali, nehrnul nebo nevěděl jak na to. Nahrávali jsme písničky tak, jak jsme je měli připravené ze zkušebny a producent nám do nich maximálně dodal nějaký zvuk, loop nebo smyčce. Šlo tedy spíš o jejich finální vyšperkování. Teď jsme ale konečně chtěli pracovat s někým, kdo opravdu produkuje, tedy pracuje s písničkou od začátku a vlastně ji spolu s kapelou připraví. Armina jsme si vybrali na základě nahrávky, kterou připravil pro kapelu Tommy Indian, a na základě jedné naší skladby, kterou nám zprodukoval ještě dříve, než jsme se domluvili na spolupráci na celé desce,“ říká bubeník UDG Jugi.
Právě přítomnost Effenbergera zásadně posunula konečné vyznění nových písniček. Změnil se sound a změnily se aranže. Zatímco v minulosti byly hlavními hybnými silami vzniku písní pouze členové kapely, nyní se k nim přidala zkušenost a profesionalita producenta. Moderní zvuk je pak samozřejmostí.
K textům na albu Akrobat jejich autor Jugi říká: „Popisují vnitřní pocity lidí v různých životních situacích. Tyto stavy jsou pro toho, kdo je prožívá, bolestné, někdy až bezvýchodné. Postavy stojí na kraji propasti, na hraně, v nebezpečné výšce, a hledají východisko. Připomínají tak akrobaty na visutých hrazdách, kteří nesmějí šlápnout vedle. Člověk je akrobat a život zatracená akrobacie.“
Hostem v titulní skladbě Akrobat je rapper a šansoniér, jinak člen skupiny J.A.R. Ota Klempíř. „V té písni jsme měli připravenou rapovou část. Náš frontman Petr Vrzák je ale spíš zpěvák než rapper, a tak jsme hledali hosta z hiphopového světa. Nakonec jsme oslovili Otu Klempíře. Do temnější atmosféry skladby nám jeho hluboký hlas dobře pasoval,“ vysvětlil Jugi.
Prvním singlem z alba bude hitová skladba Pádové otázky. Tato novinka má již své video v režii Vladimíra Okiho Okánika, kde se v jedné z rolí představí i Vašek Bláha z Divokýho Billa. Na albu Akrobat se představuje kapela, která má v sobě spoustu energie a nové chuti. Vstupuje s ní do další etapy své existence a věří, že s ní půjdou dál i její fanoušci.

Těšíme se na Vás !!!

www.udg.cz


UDG + SMOLA A HRUŠKY //LIVE // + AFTER PARTY
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss