Program

back program Program

Silvestrovská Meccamix Night + Pyro Show

Datum 31. 12. 2009
vstup: 200,-

DJ LOOKY, DJ MARK EVIL, zpěvačka ACCURA, 2X IBIZA tanečnice

- show která tě naladí na poslední večer v roce 2009 a katapultuje do nového roku 2010..

Slavnostní přípitek + švédské stoly v ceně

00:15 PYRO SHOW ze střechy planetu !!


Meccamix Tour představuje velkolepou show s dekoracemi, tanečnicemi, performery, DJi, úchvatnou zpěvačkou a celou řadou dalších překvapení.

Party MECCAMIX představuje to nejlepší z klubové noci Meccamix, která se koná každý měsíc v klubu Mecca za účasti těch největších mezinárodních hvězd. Meccamix je nejstarší a zároveň dlouhodobě nejpopulárnější nocí tohoto vyhlášeného pražského klubu. V Mecce hráli již zahraniční DJové jako Tiesto, Armand van Helden, Bob Sinclar, David Morales, Deep Dish, Markus Schulz, Jaydee, Joost van Bellen, Junior Sanchez, Lisa Loud, Little Louie Vega, Martin Solveig, Milk & Sugar, Pete Heller, Roger Sanchez, Judges Jules, Darren Emerson, Felix da Housecat a stovky dalších.

Zpěvačka Accura, nová rezidentní zpěvačka Meccamix Tour je nezastavitelná dračice a showmanka, ve které se její taneční temperament a fakt, že je profesionální tanečnicí, jen těžko zapře. Její dráždivá vystoupení a odvážné choreografie dávají naplno vyniknout jejímu nezaměnitelnému sex appealu. 

DJ Looky je plný energie, kterou s radostí předává ve svých setech všem přítomným. Nelze zařadit do jednoho stylu, neboť si z každého vybere jen to, co se mu líbí a co ještě zlepší atmosféru party, na které zrovna hraje. Vždy ze sebe vydá maximum a pro lidi je ochotný udělat téměř cokoliv.

DJ Mark Evil je zkušeným matadorem na poli taneční hudby. Za svou více než 10 letou kariéru si zahrál snad ve všech významných klubech v ČR. Jeho energický house bude ozdobou silvestrovského večera. Markovo ďábelsky energické vystoupení si rozhodně nenechte ujít.

Další součástí Meccamix Tour jsou půvabné Ibiza Diva dancers, úchvatné tanečnice z Ibizy, které mají nepřeberné množství úchvatných kostýmů, ty v průběhu večera převlékají a věřte, že Vás nenechají v klidu ani na okamžik!

Kromě hudebníků, tanečnic, zpěvačky a dekorací nabídne Silvestr s party Meccamix také celou řadu dárků. Každý  dostane volnou vstupenku na 5. Narozeniny Meccamix party přímo do klubu Mecca v hodnotě 290,-Kč, časopis Mecca Magazine a pro prvních 100 navrch ještě CD.

To vše je Meccamix!

 

meccamix

Silvestrovská Meccamix Night + Pyro Show
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss