Program

back program Program

HOUSE BLAST vol.1

Datum 20. 11. 2009
vstup: 50,-

1st STAGE: Djs HECH, KLUBO,Sundance,Jouseph

CHILL OUT: various K.h. Djs (techno/house/trance/funky/breakz)


house blast

 

Hech (umerkura.cz)

Jmenuje se Viktor. Jako DJ hraje od roku 1997. V současné době se věnuje hlavně Shopu U Merkura a obsahové a vizuální podobě internetovému obchodu.
Každou středu od 21 hodin živě mixoval rádiový pořad Novinky u Merkura v rádiu Life 91.6 jako součást bloku o taneční hudbě ReFresh od roku 2001 do roku 2005.
V jeho setech ze dvou gramofonů uslyšíte tech-house, breakbeat, drum´n´bass, downtempo a samozřejmě funk.
Od května 2007 součástí jedenáctičlenné funkové úderky Funktomass.
Více na http://www.myspace.com/funktomassband

Oblíbené labely
Plink plonk, Plank, Bio, Marine Parade, Hospital, Finger Lickin, End, TCR, Warp, Ninja Tune, Blue Note, F-Comm, OM, Underwater a mnoho dalších.

Jeden ze šesti českých DJs, kteří byli vybráni renomovanými novináři a producenty na Redbull Music Academy v Berlíně v roce 1999.

V současnosti připravuje sérii akcí Noc u Merkura a snaží se o prezentaci našeho sdružení účinkováním v klubech a na festivalech. Pro Noci u Merkura též připravuje UV dekorace.Klubo (umerkura.cz)

Jmenuje se Luboš. K hraní na gramofonech se dostal v roce 2003, do té doby byl pouze obdivovatel DJského umění. (LuckyPeopleCenter…).

V témže roce nastupuje do djského shopíku U Merkura v Pardubicích. A od této chvíle ho počítáme do naší crew. Luboš je v naší crew nejkratší dobu, ale tím rozhodně netrpí jeho djské umění. Hrál po boku jak domácích Dj´s tak i zahraničních:
Loutka, Chris Sádler, Ladida, Tvyks, PC, Fun, Roman Chmiel, Baloo, Sense (Boca Chica HK), Pat Hart (FR), Sean (Rugkutta Sound Systém UK), Kel Quadrant (UK), The Voracious (Los Ninos BE/CZ), Electronic Bitches...aj.

Pokud ho někde uslyšíte, z reproduktoru se bude linout směsice funky deep housu, ve kterém nebudou chybět ani vokály. Slyšet jeho set jste mohli v Eventu v Hradci Králové, na Bukanýru, v Paláci Akropolis v Praze, v Pardubickém L-ku a samozřejmě na Noci u Merkura ve Žlutém Psovi,v Coctejl Baru v Hořicích, v Café Bar141, v Chrudimi, na Summer of Love 2003-2007, na Route333 2009...

http://www.idj.cz/djklubo/

Dívky do 22:00 VSTUP ZDARMA!!!

HOUSE BLAST vol.1
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss