Program

back program Program

Paulie Garand & Kenny Rough & Roseck // Hudební Výchova 10

Datum 15. 10. 2016
vstup: 180,-
Přátelé, přijměte pozvánku na výroční 10. lekci akce s názvem Hudební Výchova, která se koná v sobotu 15.10.2016 v kutnohorském Planet Music Clubu. 

live:
PAULIE GARAND & KENNY ROUGH
ROSECK
DEKRET & DJ KYSLAH TESLAH

afterparty:
DJ MARCO

vstup: 180 CZK

Hudební Výchova tu dlouho nebyla. Přemýšleli jsme, jak symbolicky uzavřít první desítku. 10. lekce uzavře jednu velkou kapitolu - to jen proto, aby mohla začít další. Na Hudební Výchově jste mohli slyšet naživo spoustu předních českých rapperů a skupin, např.: James Cole, Orion, SuperCrooo, Marpo & Trouble Gang, Rest & DJ Fatte, Idea & DJ Aka, MAAT, Viktor Sheen & Renne Dang a v rámci 6. lekce právě i Paulie Garand & Kenny Rough. 

Pro (klubové poměry) nadstandardní úspěch koncertu Paulieho v Kutné Hoře (přes 600 krásných lidí) jsme se rozhodli tuhle show zopakovat a právě tím uzavřít první desítku Hudební Výchovy. U toho nesmíš chybět! Navíc se úplně naposledy se show k EP Uličník představí na domácích prknech dvojice Dekret & DJ Kyslah Teslah. Dekret aktuálně pracuje na novém EP, další koncerty bude hrát až po vydání, takže prijď zkontrolovat i to.

Srdečně zveme!
 

 

Paulie Garand & Kenny Rough & Roseck // Hudební Výchova 10
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss