Program

back program Program

RED BULL WINGS NIGHT | MEFIX | MARCO disco, rnb, house, cz/sk

Datum 25. 10. 2014
vstup: 50,-

Sobotní večer ve znamení Andělských křídel, najdi si sveho anděla ! 

Celý večer na baru můžete popíjet RED BULL wings neboli KŘÍDLA!!! 

AMUNDSEN VODKA + REDBULL za 60,-

Jak budeš mít pocit, že ti křídla už narostly - můžeš se vrhnout na taneční parket, kde Vás bude ladit do aktuálních tanečních a hitparádových kousků.

O anděly nebude nouze :) velká loď ( 6xRB + 0.7 vodka) = velká křídla

DJ Mefix

se narodil v roce 1982 v jihočeském Písku. Hudbě se začíná věnovat v roce 1997 pod taktovkou matagorů jihočeské taneční scény Pellicana a Funka, za jejichž zády jsou takové projekty, jakými byla například párty Insomnia s Olavem Basoskim. V této době ho uchvátil house, který se ho drží v podstatě dodnes. Miluje funky, vocal house, hutnou basovou linku a saxofon.

V roce 2004 získává residenturu v česko-rakouském clubu PartyHouse v Českých Budějovicích, kde se později aktivně podílí na programu a získává pravidelnou clubovou noc House Party (s hosty: Leon, Akram, Chris DJ, Big J, Milan Bílek, John Culter aj). Residentura trvá spokojené 4 roky. V roce 2005 si Mefixe pod svá křídla navíc bere agentura serveru Libimseti.cz, pro kterou hraje na party po celé ČR Libim se ti live party time. Následují vystoupení v jediném jihočeském tanečním speciálu Twister rádia Prácheň s Robertem Chocholou (retro music hall praha - rádio Bonton).

V roce 2010 získává residenturu ve vyhlášeném českobudějovickém clubu Diamond, kde hraje nejen na clubových nocích Kisses house (společně s hosty: Uwa & Lucasso, Michael C, Michael Burian, Groove Dan, aj). Téhož roku též vystupuje na open air party spolu s djs Chrisem Sadlerem, E-lite, Michaelem C, aj.

V roce 2011 odjíždí na půlroční letní sezonní hostování na řecký ostrov Rhodos, kde pravidelně hraje v clubu Amphiteatre boutique club Lindos, kde hostuje např. Sandy Riverra.

Po návratu, v roce 2012 se stěhuje do Prahy, kde vystoupil  Seejay rádia v clubovém pořadu Music toaster společně s dj Leonem. 

Zahrál si například v Clubech: Duplex (Praha), Mecca (Praha), Celnice (Praha), Alibi (Praha), Cross (Praha), Envelopa (Olomouc), Hrádek (Litoměřice), PartyHouse (Č. Budějovice), Diamond (Č. Budějovice), Fabrica (Č. Budějovice), Emco (Ústí nad Labem), Pí local club (Písek), JIH (Písek), aj.


 

RED BULL WINGS NIGHT | MEFIX | MARCO disco,rnb,house,cz/sk
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss