Program

back program Program

ATMO MUSIC || LIVE|| + after

Datum 18. 10. 2014
vstup: 150,-

Živý koncert skupiny ATMO Music feat. Jakub Děkan. 

koncert s hvězdou současné hudební scény, můžete se těšit na největší hity jako "
Andělé ( http://youtu.be/pxxww2O6I_k ) 
Polety ( http://youtu.be/A6QCa5MuniY )
Fáma ( http://youtu.be/uH0YiFIT0YE )

akce měsíce, kterou si rozhodně nesmíš nechat ujít.

Skupina Atmo Music pochází z Liberce. Jejími hlavními členy jsou rapper Beef a producent ODD, do širší sestavy patří rovněž zpěvák Jakub Děkan nebo kytarista Fíďa. Skupina úzce spolupracuje také s dalšími libereckými muzikanty (Lipo, Paulie Garand, Kenny Rough, Sebastian, Chris atd.). Hudba Atmo Music má kořeny v rapu, je ale otevřena i dalším vlivům.

Oba hlavní protagonisté Atmo Music se na lokální liberecké scéně pohybují už několik let. Působili spolu v několika projektech, pod hlavičkou Atmo Music fungují od konce roku 2012. Od té doby si v místní hiphopové komunitě stihli vybudovat slušnou pozici.

Producent a multiinstrumentalista ODD se proslavil jako spoluautor hitu Ležím v tvé blízkosti - v roce 2012 se Lipův duet s Debbi stal jednou z nejhranějších českých skladeb a mezi nejúspěšnějšími nechyběl ani ve výročním přehledu hudební televize Óčko. Byl to právě Lipo, kdo talentovaného producenta a autora představil světu, když mu dal prostor na své sólové desce Víc než hudba. Jeho beaty však využívají i další kolegové (např. Paulie Garand, Jay Diesel, Tafrob nebo HZM).

ODD je všestranný muzikant, ovládá hru na klavír, kytaru i bicí a stejně dobře si rozumí s elektronickými mašinkami, což mu umožňuje v hudbě Atmo Music kombinovat nejrůznější styly a přístupy.

Beef je spíš introvertním umělcem, jeho texty jsou přemýšlivé a plné emocí. Rapuje o vztazích, citech, pochybách, andělech i démonech, které si nosíme v sobě. Jeho veršování je prosto okázalých gest, na jaké jsme v českém rapu zvyklí. Nebojí se odhalit své nitro nebo vyjádřit zranitelnost a prožívanou nejistotu. Beef je vnímavý i citlivý, jeho slova jsou srozumitelná a blízká generaci, které jsou určena.

Jako host se Beef představil na Lipově prvním sólu ve skladbě Naposled…


 

ATMO MUSIC || LIVE|| + after
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss