Program

back program Program

IBIZA EVOLUTION / GOLD EDITION with RICHARD REYNOLDS

Datum 21. 06. 2014
vstup: 80,-

with RICHARD REYNOLDS, FRANTA BABKA, MARCO

 

 Nejlepší clubová muzika z největších klubů párty ostrova IBIZA 

 

► SPECIÁLNÍ ZLATÁ EDICE KLUBOVÉ NOCI IBIZA EVOLUTION MÍŘÍ DO KUTNÉ HORY !!!

Jedinečná párty pro všechny fanoušky EDM !!! Párty plná 100% tanečních beatů !!!

Za mixážním pultem se vystřídají DJ RICHARD REYNOLDS * DJ FRANTA BABKA * DJ MARCO

Zdarma rozdáme nadupané originální CD taneční kompilace za více než 30.000,-Kč !!!

Pařit můžeš na největší taneční bomby z párty ostrova IBIZA a z nejlepších světových tanečních festivalů.

Tuto párty bude doprovázet skvělá silná laser show, fire show a pyroshow.

 

AMAZING PARTY COMING SOON....

 

 Co nás vše čeká:

► Atmosféra z nejlepších světových tanečních festivalů!

► Best dance music z největších klubů ostrova IBIZA!

► Za libovolných 5 panáků, nebo alko. míchaných drinků dostaneš originální aktuální taneční CD v hodnotě 300,- Kč!

► Zdarma rozdáváme našlapaný aktuální výběry za víc než 30.000,-Kč!

► Extreme Power Club Laser Show / RGB, Green, Blue…

► Pyro Show

► Fire Show

 

 Vstupné 80,-

 

★★★★★ RICHARD REYNOLDS

Richard Reynolds je 23-letý dj a producent , který patří mezi nejúspěšnější EDM producenty a djs v České Republice a jehož tracky jsou supportovány světovými djs jako Hardwell, Marcell Woods, Andrew Rayel, Dzeko & Torres, Nari & Milani, Allure, Tom Swoon, Jesse Voorn, Joachim Garraud atd.

 

Začátky jeho prvních úspěchů se datují do roku 2011, kdy vyhrál dj contest festivalu Mácháč 2011, nejznámějšího a největšího českého open air festivalu taneční hudby, a vystoupil zde na hlavní stage tohoto festivalu. Od té doby zde Richard vystupuje pravidelně každým rokem, kdy se mu dostává větší a větší pozitivní reakce na jeho vystoupení a je fanoušky hodnoceno jako jedno z nejlepších v rámci českých djs, kteří na tomto festivalu vystupují.

 

V zahraničí vystoupil v Anglii (Londýn, Birmingham) , ale také v jeho rodné zemi na Slovensku, kde jste ho poslední rok mohli hodně slyšet. Odehrál zde i v clubu Ministry Of Fun (nejlepší a nejmodernější club na Slovensku) nebo open-air festivalu Sundance , ale také mnoho dalších clubech pod taktovkou projektu „Sundance In The Club“. Je rezidentem známého Pražského clubu Retro Music Hall a se svými 130 vystoupeními za rok odehrál již téměř ve všech známých českých clubech.

Richard Reynolds vydává svoje tracky na labelech jako Get Down Recordings(label Kid Massiva) , Musical Madness (label Marcela Woodse), kde vydal single „Rock The Beats“ společně se známým českým djem Brianem, nebo nejnovější a a jeho zatím nejúspěšnější single „Shake It!“ byl vydán na Benka Records. K singlům „Rock The Beats“ a „Shake It!“ byla natočena oficiální videa.

Video k singlu „Shake It!“ bylo natočeno na festivalu Mácháč 2013 a tento track byl následně podpořen Hardwellem (Hardwell On Air 146), světovým djem číslo 1 , ale také djs jako Andrew Rayel, Dzeko & Torres, Juicy M atd. Tento singl zaznamenal v EDM scéně v Česku a na Slovensku velký úspěch, pozitivní reakci a může být nazýván hitem roku 2013 v této scéně u nás.

Richard má také svojí vlastní radioshow s názvem Exit Sounds , která je vysílána a moderována živě každé druhé úterý na rádiu Zlatka.

Spojení pozitivní energie, propracovanosti a komunikace s publikem. Příprava vlastních mashupů, bootlegů a editů na každé jeho vystoupení jsou důvodem proč Richard Reynolds patří mezi nejvíce bookované a oblíbené české djs a producenty a proč stojí zato navštívit jeho vystoupení.


 

IBIZA EVOLUTION / GOLD EDITION with RICHARD REYNOLDS
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss