Program

back program Program

IBIZA EVOLUTION | FRANTA BABKA | MARCO | CLUBMIX

Datum 18. 04. 2015
vstup: 80,-

★ Jedinečná akce IBIZA EVOLUTION s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova IBIZA se vrací do PLANETU !

★ BIG ELECTRONIC DANCE EVENT Skvělá párty pro všechny fanoušky EDM !!!

Párty plná 100% tanečních beatů !!! Za mixážním pultem se představí DJ hudebního vydavatelství Universal Music FRANTA BABKA, který má na svém kontě nesčetně odehraných clubových setů u nás i v zahraničí. Těš se nejnovější taneční packy v excelentním, energií nabitém DJ setu ! Sekundovat mu bude rezident klubu Planet DJ MARCO!

Zdarma rozdáme nadupané originální CD taneční kompilace a sluchátka za více než 30.000,-Kč !!!

Tuto párty bude doprovázet skvělá silná laser show, strhující Fire show a Pyro show. Exklusivní akce, která tě nenechá v klidu !!!

AMAZING PARTY COMING SOON.... SOUTĚŽ S NÁMI O VOLNÉ VSTUPY A KONZUMACE !!!

★ Co nás to všechno čeká: ► Atmosféra z nejlepších světových tanečních festivalů! ► Extreme Power Club Laser Show / RGB, Green, Blue… ► Fire show ► Pyro Show ► IBIZA EVOLUTION DJ Stage ► Special stage decor ► Best dance music z největších klubů ostrova IBIZA!

► Za libovolných 5 panáků, nebo alko. míchaných drinků dostaneš originálníaktuální taneční CD v hodnotě 300,- Kč, nebo sluchátka! ► Zdarma rozdáváme našlapaný aktuální výběry a sluchátka za víc než 30.000,-Kč! ► Ační drinky

 

 


 

IBIZA EVOLUTION | FRANTA BABKA | MARCO | CLUBMIX
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss