Program

back program Program

SPRING MIX NIGHT | TOPIC | MARCO | disco , dance, house

Datum 29. 03. 2014
vstup: 50,-

Poslední party v mesíci  znamená jediné  a to že do planetu dorazí další  nové djské jméno  a to dj Topic je to rezidetní dj hned několika pražských barů mezi které  patří třeba Top Gear,Phenomen,Alibi atd.

AKČNÍ DRINKY

 

DJ Topic
Jmenuje se Leoš Stejskal a narodil se 19. srpna 1985 v Praze. O hudbu jako takovou se začal zajímat již dávno. Přešel přes všemožné hudební styly, až do doby, kdy se psal rok 2001. Začal  poslouchat daleko více taneční hudbu. Skupiny jako Scooter, The Chemical Brothers, Fatboy Slim, Underworld atd. postupem času se dostal až k současnému fenoménu našeho světa, a to elektronické hudbě. 

 

Co hraje? 
 House, electro house, tech - house, progressive house, vocal, funky, happy house – prostě napříč Housem. Ač se to zdá jako velká škála stylů, mají všechny mnoho podobných fragmentů. Leoš říká, že při jejich poslechu se cítí ve své kůži, a prožívá ty nejlepší pocity. A jakožto každý DJ, co má rád svou produkci, tak i on má velmi rád hudbu, kterou od něho lidé mohou slyšet. Ve stručnosti se ve svých setech snaží lidem dávat dávku energie a energetických zvuků, plných vocalu a atmosférických částí, při kterých člověk často prožívá pocit uvolnění a zapomenutí všedních problémů.

1. února 2007 se do světa “ Djingu “ vrhl po hlavě. Začal shánět ty nejznámější věci co lidé mohli slyšet v rádiích a 24. února ho čekala první akce. Neměl moc věcí, a tak jeho podání produkce nebylo nějak veliké, každopádně svůj účel to splnilo. Od té doby prošel několika pražskými kluby, odehrál několik svých večerů, zúčastnil se narozeninových oslav, a skupinka nadšenců jeho reprodukce se zvětšuje každým odehraným dnem.

Od roku 2010 až do současnosti, zakotvil na stylech progressive, electro a vocal house, což jsou taky jediné prvky, které v jeho setech můžete slyšet. Často rád experimentuje s mash-upama, vybírá speciální vocalové tracky.

V současné chvíli se pohybuje mezi happy/disco house, ale také často zavítá do stylů progressive/electro house a jeho srdcová skupina je tech house. Několikrát byl hostem na rádiu SeeJay, vystoupil v pražském RETRO MUSÍ HALL. Je již 3. rokem residentem klubu PHENOMEN, který za poslední čtyři roky získal 3x ocenění „nejlepší klub ČR“, nově také navštěvuje se svým večerem písecký klub La Noche a v neposlední řadě je residentem pražského cocktail & music baru ALIBI.


 

SPRING MIX NIGHT | TOPIC | MARCO | disco ,dance,house
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss