Program

back program Program

FAMOUS NIGHT 3DJ´s | ANDY ROAD | MEFIX | MARCO | dance house, EDM

Datum 07. 02. 2015
vstup: 50,-

V této hudební noci uslyšíte to nejlepší z dance housu a EDM.

Nejkrásnější GO-GO (Monika a Bára)

DJ´s 

ANDY ROAD

 Počátky jeho hraní se datují v září roku 2010, kdy se hodně rychle naučil techniku mixu a uvědomil si, že taneční hudba je jeho eso v rukávu. Na základě svých setů vystoupil na halové akci CLUB FEST, kde si ho všiml klub La Mafia, ve kterém začal působit a získávat tak spousty zkušeností a známostí. Za svou krátkou karieru si dokazal vybudovat pozici na české tanečni scéně. V současné době ho můžete vidět v několika klubech v klubech po celé Čr. Andyho jste mohli videt napr. v Duplex,Mecca,Pacha Prague, Yes Club, Alibi, Double Trouble, N11, Mazanej Králíček,Hobe,Planet music club nebo ve Švédském TEMPELU či GÖTA, po boku světových hudebních producentů jako jsou BASTO, Nari and Milani, Wippenberg, Kid Massive, Bassjackers, Sydney, Michael Burian, Chris Sadler a další.
 

DJ Mefix

Hudbě se začíná věnovat v roce 1997 pod taktovkou matagorů jihočeské taneční scény Pellicana a Funka, za jejichž zády jsou takové projekty, jakými byla například párty Insomnia s Olavem Basoskim. V této době ho uchvátil house, který se ho drží v podstatě dodnes. Miluje funky, vocal house, hutnou basovou linku a saxofon.

V roce 2004 získává residenturu v česko-rakouském clubu PartyHouse v Českých Budějovicích, kde se později aktivně podílí na programu a získává pravidelnou clubovou noc House Party (s hosty: Leon, Akram, Chris DJ, Big J, Milan Bílek, John Culter aj). Residentura trvá spokojené 4 roky. V roce 2005 si Mefixe pod svá křídla navíc bere agentura serveru Libimseti.cz, pro kterou hraje na party po celé ČR Libim se ti live party time. Následují vystoupení v jediném jihočeském tanečním speciálu Twister rádia Prácheň s Robertem Chocholou (retro music hall praha - rádio Bonton).

V roce 2010 získává residenturu ve vyhlášeném českobudějovickém clubu Diamond, kde hraje nejen na clubových nocích Kisses house (společně s hosty: Uwa & Lucasso, Michael C, Michael Burian, Groove Dan, aj). Téhož roku též vystupuje na open air party spolu s djs Chrisem Sadlerem, E-lite, Michaelem C, aj.

V roce 2011 odjíždí na půlroční letní sezonní hostování na řecký ostrov Rhodos, kde pravidelně hraje v clubu Amphiteatre boutique club Lindos, kde hostuje např. Sandy Riverra.

Po návratu, v roce 2012 se stěhuje do Prahy, kde vystoupil  Seejay rádia v clubovém pořadu Music toaster společně s dj Leonem. 

Zahrál si například v Clubech: Duplex (Praha), Mecca (Praha), Celnice (Praha), Alibi (Praha), Cross (Praha), Envelopa (Olomouc), Hrádek (Litoměřice), PartyHouse (Č. Budějovice), Diamond (Č. Budějovice), Fabrica (Č. Budějovice), Emco (Ústí nad Labem), Pí local club (Písek), JIH (Písek), aj.

 

AKČNÍ DRINKY

 


 

FAMOUS NIGHT 3DJ´s | ANDY ROAD | MEFIX | MARCO | dance house,EDM
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss