Fotogalerie

09. 02.

SJEĎ TO! KOULENZÍ PÁRTY

Autor: Lucie Špačková
Speciální párty během které můžeš vyhrát PERMICE na sjezdovky a speciální snowboardové prkno a vybavení na sjezdovky. Skvělá mixovaná muzika v podání DJe Štěpo (Kiss Delta/KissMixx/Peprmint) a residentní doprovod Mára. Jedinečná hledačská dovednost ti pomůže v soutěžích :)

02. 02.

Captain Morgan night

Autor: Lucie Špačková
Sobotní mejdan s Capitánem, vylemtej si pirátské šátky a pirátskej klobouk.

31. 01.

Vízo párty

Autor: Lucie Špačková
Konec školního roku si žádá oslavu.. Čtvrteční prominentní mejdan, hraje Mára, vše na přání a projdem hitovky loňského léta :)

26. 01.

Black gothic dance night

Autor: Lucie Špačková
Taneční temná sobota ve znamení GOTHIC stylu, kdo dorazí v černém bude IN a bude od gothic girls nalíčen. Celý večer do vás budeme pulpovat tu nejlepší teneční muziku s DJ Mech a Márou VARUJÍ určitě projdeme různé hudební styly,např, house,tekno,dnb atd.

19. 01.

Thermo night DJ Action

Autor: Michal Hubrt
Sobotní hudebně našlapaná párty, taneční večer s Láďou Švecem. ROZDÁVÁME KULICHY, ŠÁLY A RUKAVICE. dej si pár panáků a nafásní slušivé zimní doplňky co nejen potěší ale hlavně zahřejou :))

12. 01.

Blond action night

Autor: Lucie Špačková
Každá BLOND baba co dorazí má vstup zdarma a navíc může vyhrát kosmetický balíček. Koupíš panáka na baru a dostaneš samolepku a tu nalep na svou krásku..

11. 01.

Dance extasy night

Autor: Lucie Špačková
Pátečním multižánrovým večerem tě provede resident Mára, hrajeme bomby současnosti a vzpomínkové pecky.

05. 01.

Irish dance night

Autor: Lucie Špačková
Doraž na sobotní mejdan s Irskou Whiskey JAMESON, za drinky náfásni trička , přívěsky, smartphone rukavice. Hrajeme současnou komerční muziku a pecky ktereé nestárnou.
czechmania logo design69 logo wink logo muzikus logo rengl

Copyright © 2009 - 2019 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss